Jei norite grąžinti prekes Supersymmetry, jas grąžinti mums galite per 14 dienų nuo užsakymo gavimo dienos.

Grąžinus prekę (-es) per 14 dienų nuo jų gavimo, mes grąžinsime pinigus tuo pačiu mokėjimo būdu, kurį pasirinkote pateikdami užsakymą. Mes nepriimame grąžinimų, siunčiamų praėjus 14 dienų. Jei po to bandysite grąžinti, mes, deja, negalėsime apdoroti jūsų grąžinimo ir prekės bus išsiųstos Jums atgal.

Atkreipkite dėmesį, kad grąžinamos prekės turi būti nepakeitusios prekinės išvaizdos, nedėvėtos, švarios, originalioje, nepažeistoje pakuotėje.

Deja, mes nesiūlome nemokamo grąžinimo, todėl už grąžinimo išlaidas atsako klientas. Kol jūsų grąžinamas siuntinys gabenamas, už tai atsakote jūs. Siuntą rekomenduojame grąžinti mums naudojant paštomatus, kadangi tai užtrunka gerokai trumpiau, nei siuntimas paštu. Taipogi, pasitaiko atvejų, kuomet paštas siuntas pameta. Tai sukelia daug nepatogumų, kadangi mūsų interesas yra kuo sklandesnis pirkėjo aptarnavimas, o negavus prekės, deja, tačiau pinigų grąžinti negalėsime.

GRĄŽINIMO SĄLYGOS

Grąžinama prekė turi būti nenaudota nepakeitusi prekinės išvaizdos. Jei yra naudojimo žymių, grąžinimas nepriimamas.
Kai matuojatės batus, būkite atsargūs, kad po to jie liktų švarūs. Jei bandėte batus, pašalinkite visus galimus plaukus ir gyvūnų plaukus.
Prekė turi būti nepažeista. Kruopščiai supakuokite gaminį siuntimui. Prašome neužklijuoti batų dėžutės.
Jei grąžinimas neatitinka aukščiau nurodytų sąlygų arba jei prekes grąžinate praėjus 14 dienų, grąžinimo priimti negalime. Jei grąžinsite prekes nesilaikydami šių sąlygų, mes atsiųsime prekes jums atgal.

Grąžintas prekes pagal grąžinimo sąlygas saugosime 60 dienų, jei negalėsime susisiekti su klientu.
Ginčo atvejais taikome vartotojų teisių apsaugos įstatymo politiką.

 

KAIP GRĄŽINTI

Už grąžinimo išlaidas atsako klientas, o užsakymą galite grąžinti per pasirinktą paštomatų terminalą. Siuntą rekomenduojame grąžinti mums naudojant Omniva, Venipak arba DPD paštomatus, kadangi šios įmonės siūlo greitą siuntimą bei siuntinių draudimą. Prašome laikyti kvitą kaip siuntimo įrodymą. Kol jūsų grąžinamas siuntinys gabenamas, už tai atsakote jūs.

Norėdami sklandžiai ir saugiai grąžinti pirkinį, atlikite šiuos veiksmus:

1. Užpildykite grąžinimo formą, ir įdėkite formą į vieną iš batų dėžių, kurias grąžinsite mums. Jei kartu su grąžinimo siunta neišsiųsite grąžinimo formos, grąžinimo apdoroti negalime.

2. Batų dėžę (-es) atsargiai apsaugokite pakavimo medžiaga.

4. Grąžinimas bus apdorotas per 14 dienų, skaičiuojant nuo tos dienos, kai gavome grąžinamą siuntą.

Grąžinamą prekę su grąžinimo formą atsiųskite mums šiuo adresu:

Omniva adresas:

Saulės g. 1, Avižieniai 14184

Venipak adresas:

Saulės g. 1, Avižieniai 14184

DPD adresas:

Saulės g. 1, Avižieniai 14184

 

5. Registruodami grąžinamas prekes, būtinai naudokite šiuos rekvizitus:


info@supersymmetry.lt
+370 698 06 504

 

UPS!


Jei gavote nekokybišką prekę, kuo greičiau ir ne vėliau kaip per 30 dienų nuo pirkinio gavimo dienos susisiekite su mūsų komanda adresu info@supersymmetry.store, kad gautumėte tolimesnes instrukcijas. Jei negalėsime pateikti naujo panašaus produkto, užsakymas gali būti atšauktas, grąžinant visą sumą.